Kastler przemysł

Tabliczki znamionowe, panele czołowe i obudowy

 

Jesteśmy producentem tabliczek znamionowych, inwentaryzacyjnych, homologacyjnych i gwarancyjnych ze stali, aluminium, tworzyw sztucznych oraz folii i taśm gwarancyjnych TESA. Świadczymy także usługi znakowania paneli, płyt czołowych, obudów oraz innych elementów maszyn i urządzeń wykonanych ze stali, aluminium i tworzyw sztucznych.

Zastosowanie techniki znakowania laserowego zapewnia bardzo dużą trwałość oraz dobrą czytelność nadruku. Dzięki temu produkty mogą być używane nawet w bardzo ciężkich warunkach, wykazując dużą odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura, wilgotność czy substancje chemiczne. Dodatkowym atutem tej metody w pewnych zastosowaniach jest wysoki poziom zabezpieczenia wynikający z unikalności, trwałości i niepodrabialności nadruku. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są tabliczki wykonane z samoprzylepnej folii TESA. Są łatwe w użyciu i jednocześnie bardzo skuteczne, gdyż po naklejeniu nabierają cech plomby, ulegając zniszczeniu przy próbie oderwania.

Realizujemy różnego rodzaju zlecenia według gotowych projektów lub założeń i wytycznych określonych przez Klienta. Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki, takie jak napisy i oznaczenia cyfrowo-literowe, numery seryjne lub kolejne, kody kreskowe, grafika i inne.

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.