Kastler reklama

Displeje, stojaki reklamowe, prezentery

Jesteśmy producentem displejów, kasetonów, prezenterów oraz różnego rodzaju akcesoriów POS i artykułów promocyjnych.

 

Stosujemy różnego rodzaju materiały i surowce, takie jak stal nierdzewna i kwasoodporna, aluminium, mosiądz, drewno, szkło akrylowe, polietylen, pcv i inne. W procesie produkcji korzystamy z nowoczesnych technik cięcia, znakowania i grawerowania laserowego oraz obróbki mechanicznej i termoplastycznej, dzięki czemu możemy realizować zarówno projekty wielkonakładowe, jak i krótkie serie. Zastosowanie niskonapięciowego oświetlenia LED umożliwia osiągnięcie ciekawych efektów wizualnych i zapewnienie całkowitego bezpieczeństwa. Aby produkt końcowy spełniał wszystkie wymagania mu postawione, ściśle współpracujemy z Klientem we wszystkich fazach realizacji projektu, służąc pomocą, wiedzą fachową i doświadczeniem.

 

Realizujemy różnego rodzaju zlecenia według gotowych projektów lub założeń i wytycznych określonych przez Klienta. Ponadto posiadamy własną kolekcję wyrobów i projektów. Wzornictwo przedstawionych projektów zostało opracowane w naszej firmie, jednakże wszystkie produkowane przez nas wyroby mogą być modyfikowane lub wykonane z materiału innego koloru, w zależności od potrzeb.

 

Na życzenie wykonujemy na produkcie końcowym nadruk reklamowy metodą laserową, sitodrukową lub tampodrukową.

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.