Kastler reklama

Dyplomy, certyfikaty, statuetki, wyróżnienia

Jesteśmy producentem dyplomów, certyfikatów, wizytówek, karnetów, zaproszeń oraz różnego rodzaju gadżetów i upominków okolicznościowych i pamiątkowych.

Do produkcji wykorzystujemy różnorodne materiały, takie jak drewno, stal, miedź, mosiądz, aluminium, szkło akrylowe, laminaty grawerskie, materiały poligraficzne i inne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik cięcia i grawerowania laserowego, obróbki mechanicznej i termoplastycznej oraz technik poligraficznych nasze produkty wyróżniają się oryginalnością i wysoką jakością. Aby produkt końcowy spełniał wszystkie wymagania mu postawione, ściśle współpracujemy z Klientem we wszystkich fazach realizacji projektu, służąc wiedzą fachową i doświadczeniem.

Realizujemy różnego rodzaju zlecenia według gotowych projektów lub założeń i wytycznych określonych przez Klienta. Ponadto posiadamy własną kolekcję wyrobów i projektów. Wzornictwo przedstawionych projektów zostało opracowane w naszej firmie, jednakże wszystkie produkowane przez nas wyroby mogą być modyfikowane w zależności od potrzeb.

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.